Individuálny šperk (personalizovaný kurz)

159,00 €
Do 5 pracovných dní

Radosť z tvorby. Relax. Tu a teraz. Nadšenie. Oddych od všednosti. Fantastická atmosféra s podobne naladenými. Nečakané odhalenie vlastných schopností.

Na základe vlastného návrhu si vytvoríš strieborný šperk, akému vo svete páru niet. Ak to cítiš tak, že chceš/potrebuješ byť na kurze sama/sám, tento kurz je práve pre teba.

Množstvo
Skladom

____________________________________________________________________________

Dátum: momentálne nemáme termín pre tento kurz. Ak máš oň záujem, napíš alebo zavolaj. Dohodneme sa. :-)
Čas: 
Miesto: Pezinok, Ateliér Finimi, Hrnčiarska ulica
Lektor: Slavomíra Habardová

____________________________________________________________________________

Počas tohto kurzu si vytvoríš vlastný šperk z modelovacieho striebra. Môžeš ho dekorovať podľa vlastného uváženia: tenulinkou linkou, drobnými dekoráciami, ornamentmi, kamienkami a pod. Techniky ani možnosti spracovania nie sú obmedzené, záleží len na tvojej fantázii. Na začiatku tvoj návrh spoločne prekonzultujeme, dohodneme postup a možnosti, ako výrobu „uchopiť“. Budem sa venovať iba tebe a naučím ťa všetko potrebné pre prácu s modelovacím striebrom. Môžeme ísť úplne od začiatku, alebo stavať na tom, čo už vieš.  

V cene je 10 g modelovacieho striebra, lektorský poplatok, nástroje a pomôcky na tvorbu.

Možnosť dokúpiť si ďalší materiál a pomôcky.

Možnosti platby:
- v hotovosti na kurze,
- na bankový účet,
- kartou,
- kartou UpBenefia,
- benefitovou poukážkou alebo kartou Benefit Plus.

Modelovacie striebro (Art Clay Silver), s ktorým budeme pracovať,  je vyrobené z odpadového striebra používaného v priemysle. Šperky z neho vznikajúce sú teda veľmi priateľské k životnému prostrediu. Odpad nevytvárame, ale drahému kovu dávame nový a krajší život. 

6 položky