Profesionálne vypálenie šperku

2,00 €
S DPH Do 5 pracovných dní

Ponúkame vám možnosť, nechať si u nás vypáliť svoje šperky z modelovacieho striebra v špeciálnej šperkárskej piecke. 

Množstvo
Skladom

Chcete tvoriť šperky z modelovacieho striebra, ale investícia do šperkárskej piecky sa vám zdá pri počte šperkov, ktoré vyrobíte, privysoká a nepotrebná?
Tvoríte z modelovacieho striebra a chcete si byť istí, že šperky sú dokonale vypálené?
Vyrábate väčšie šperky, ktoré sa neodporúča vypaľovať ručným horákom?

Ponúkame vám možnosť, nechať si u nás vypáliť svoje šperky z modelovacieho striebra. 

Používame špeciálnu šperkársku piecku určenú práve pre tento účel. V piecke sa šperk vypaľuje pri konštantnej teplote. To zabezpečí dokonalé vyhorenie pojiva a stavenie striebra. Pri konštantnej teplote nižšej ako teplota tavenia, ale vyššej ako odporúčaná minimálna teplota vypaľovania modelovacieho striebra nehrozí, že sa váš šperk deformuje v dôsledku privysokej teploty. Pri vypaľovaní ručným horákom teplotu totiž nevieme odmerať, vypaľovanie kontrolujeme len prostredníctvom farby vypaľovaného objektu.

V prípade záujmu o túto službu nám svoje šperky môžete zaslať poštou alebo kuriérom, prípadne po predchádzajúcej dohode osobne doručiť do Pezinka. Nezabudnite ich dôkladne a bezpečne zabaliť. Nevypálený šperk z modelovacieho striebra je veľmi krehký. Po  obhliadke a kontrole šperku potvrdíme vypaľovanie alebo prekonzultujeme s vami ďalšie možnosti.

Cena sa platí za každý kus. V prípade veľkej objednávky individuálna dohoda. 

Objednaním tejto služby beriete na vedomie, že Finimi s.r.o. nemôže brať zodpovednosť za správnosť procesu vašej tvorby z modelovacieho striebra a za prípadnú škodu, ktorá by mohla vzniknúť po nesprávnom procese tvorby pri vypaľovaní.  

Obrázok k tejto službe je ilustračný.

5 položky