Dodacie podmienky

Po prijatí vašej objednávky vám príde potvrdzujúci email o tom, že objednávka bola prijatá. V prípade, že tento email vám neprišiel, prosím, skontrolujte zadanú emailovú adresu alebo nás kontaktujte.

Objednávky sú vybavované priebežne podľa dostupnosti tovaru a jeho skladových zásob. V prípade, že niektorý tovar nie je k dispozícii na sklade v dostatočnom množstve, bude predávajúci kontaktovať kupujúceho s informáciou o predpokladanom termíne odoslania. Pri objednávkach s platbou prevodom na účet je na vašu emailovú adresu zaslaná faktúra na úhradu. Objednávka začne byť vybavovaná až po pripísaní peňažných prostriedkov na náš bankový účet.

V prípade, že kupujúcim požadované množstvo a druh tovaru (uvedené v objednávke) nebude možné dodať v súlade s dodacími podmienkami, budeme Vás kontaktovať telefonicky alebo mailom s návrhom riešenia.

V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme pri prvom doručení a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého doručenia tovaru, opätovného doručenia tovaru, ako aj náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci.

Poštovné Slovenská republika:

Objednávky odosielame prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Cena prepravy sa pre kupujúceho nemení. V prípade záujmu o odoslanie objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty je tento fakt potrebné uviesť do poznámky pri objednávaní tovaru alebo nás bezodkladne kontaktovať.

Osobný odber tovaru je možný po telefonickej dohode s predávajúcim.

Výška poštovného pre objednávky závisí od Vami zvoleného spôsobu platby a od hmotnosti zásielky:

 

Hmotnosť zásielky

Spôsob platby

Výška poštovného

Do 3 kg

Prevodom na účet

3,80 €

Do 3 kg

Dobierka

4,80 €

3 - 5 kg

Prevodom na účet

4,00 €

3 - 5 kg

Dobierka

5,00 €

5 - 10 kg

Prevodom na účet

4,40 €

5 - 10 kg

Dobierka

5,40 €

10 - 20 kg

Prevodom na účet

5,00 €

10 - 20 kg

Dobierka

6,00 €

nad 20 kg

Prevodom na účet

5,80 €

nad 20 kg

Dobierka

6,80 €

 

Pri objednávkach nad 100,- € je prepravné ZADARMO.

Kuriér DPD vám zásielky doručí na nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Pred dodaním zásielky vás bude kuriér telefonicky kontaktovať a dostanete aj podacie číslo mailom s možnosťou sledovania vašej zásielky.

Poštovné pre ostatné krajiny EU je rovnaké ako v rámci SR.

Objednávky do ČR zasielame výlučne po uhradení faktúry vystavenej v českých korunách CZK (nie na dobierku) na náš účet v českých korunách CZK bez poplatkov.